SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !

No i znowu – na minutę odrywamy się od przygotowań sylwestrowych aby złożyć Wam życzenia noworoczne. Chcielibyśmy Wam i sobie też, życzyć przede wszystkim więcej CZASU. Czasu, na to, aby zadbać o siebie, o bliskich, o własne sprawy i cele. Dużo siły i wytrwałości w spełnianiu marzeń – tak tak, one same się nie spełnią, to my je spełniamy, to Wy je spełniacie. Wszędzie huczą nam podsumowania Noworoczne. Jak tu się podsumować w perspektywie minionego roku, skoro każdy następny jest wynikiem poprzedniego i jeszcze poprzedniejszego, to co dzieje się teraz to zaczęło się tak naprawdę w osiemdziesiątym ósmym, bośmy się wtedy urodzili.
Nie bez powodu wybraliśmy to zdjęcie – to my, w 2012 roku.
Ja mam wtedy narzeczonego i Oksę a Paweł jest naszym współlokatorem. Nie wiemy jeszcze, że w 2015 weźmiemy ślub cywilny, a w 2016 urodzi nam się Mała M. Oksa nie spodziewa się, że prawdopodobnie w 2017 w naszym nowym domu pojawi się kot…Paweł mówił wtedy, że do trzydziestki, to on chce mieć żonę, dziecko, dom i milion na koncie. Żona, to znaczy ja, jestem, Mała M. również jest, dom się buduje no i pół miliona też jest – pożyczone z banku.

Patrząc na miniony rok, nie możemy się nadziwić, że to JUŻ.  Nie chcemy, aby ten rok się skończył, bo był, a raczej jest on naprawdę wspaniały. Począwszy od wspólnego mieszkania, uroczego ślubu cywilnego, poprzez hit sezonu wiosennego – narodziny Małej M,  kupno pierwszego samochodu, rozpoczęcie budowy domu, aż do dzisiaj, kiedy jesteśmy naprawdę wyprani z sił a przed nami jeszcze huczny sylwester z Teściami. Pomimo trudów macierzyństwa, kolek, płaczów, urzędów, papierów i wszelkiego rodzaju innych „niepowodzeń”  jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi. Chwilo, roku, życie – trwaj !

<3

Posts created 48

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top